אורלי שריג

יפעת שוזרת בכשרון רב חוטי זהב מתחומי הטיפול ברבדים השונים והופכת אותם לאריג מרתק צבעוני ולא שגרתי. קורס ווידפולנס הינו קורס מסקרן , מרגש וחוויתי עבור כל מטפל. מומלץ בחום

יסכה שחר

הלימודים בקורס ווידפולנס פתחו בפני צוהר קסום למפגש עם פוטנציאל הריפוי הגבוה הנמצא בנו ומסביבנו.

יצאנו יחד למסע של חקירה והתבוננות פנימית עמוקה במהות שאנחנו, בתודעה הגבוהה שנמצאת בתוכנו, בחיבורים שבין רמות שונות של תודעה;גוף, נפש, רוח, ובהזמנה להתרחב, לרפא, להתפתח, ולבטא את הקול הייחודי לנו.

כמטפלת הקורס ענה עבורי על שאלות שהדהדו אצלי לאורך שנים:
מהו רגע מרפא?
מהו המקור העמוק של קושי או כאב?
כיצד ניתן לרתום את התודעות השונות לתהליכי ריפוי של כאב וטראומה?
מהי חווית חיבור לאני הנשמתי הגבוה ומהי חווית השלם שלנו?

דרך תרגול מדיטציות ייחודיות, עבודה התמקדותית, וקבלת ידע מרתק וחי על רמות תודעה ועל מבנים של תודעה, למדתי רבות על הזהות והחיבור לנשמה ולעצמי הגבוה שלי, על תהליכי ריפוי, ועל החיבור בין החומר לרוח ובין האדמה לשמיים שבנו.

אני ממליצה על הקורס לכל מי שסקרן לגבי הרחבה ואינטגרציה של תהליכי טיפול וריפוי לכל רמות התודעה.

מוקירת תודה על ההזדמנות שנקרתה בדרכי ללמוד בקבוצה איכותית ומזינה,

ועל הלמידה החוויתית שיפעת מזמנת ביד רכה ואוהבת, ובאמנות ריפוי שלא תסולא בפז.

סיגל אביאל

עדיין מגלה אט אט, כמו בקילוף שכבות גיאולוגי, מה פגשתי ומה לקחתי מקורס הויידפולנס שכשמו כן הוא, כל כולו עוסק בהתרחבות התודעה ובמלאותם של הדברים. 

לאורך כל שנות ההיכרות שלי עם יפעת חשבתי שהיא משהי שמאפשרת מתיחת גבולות, התרחבות, נוכחות מלאה יותר. עכשיו יש לזה גם שם. כי מה אומר על הקורס הזה? אין כאן עשי ואל תעשי, גם לא הנחיות למטפלים שביננו. יש מרחב עבודה והוויה, יש חברותא מאפשרת להפליא של הקבוצה, ויש את יפעת שפותחת שערים ומסמנת דרך אפשרית ללכת בה.

תודה יפעת. 

סיגל אביאל, מטפלת TLT, NLP, סמנכ"לית פיתוח ותפעול – ביוטכנולוגיה. 

יערה שושני דינסמן

תודה רבה שהזמנת אותי למסע איתך. אני אוהבת הרפתקאות, לפעמים לוקח לי זמן להתמסר אך כשאני מצליחה, אני עפה. מרגישה שאיתך אפשרתי לכנפיים שלי להתרחב.  זה כמו לגעת בקצה קרחון, בידיעה שיש שם עוד כל-כך הרבה. רוצה לדעת ולהרגיש עוד מהמרחב הזה.  הלוואי ונמשיך ונמצא את הקונסטלציה המדויקת לכך . 

והלוואי שאוכל ללמוד ולהיות לצידך עוד, יש בך משהו כל-כך נעים, אמיתי, עמוק וגבוה . 

 

רוצה לומר לך תודה גדולה על הלב הפתוח, האפשרות ללכת, בלי לדעת לאן, לסמוך על הדרך ולהיות מופתעת ממנה. 

אוהבת, יערה.

יערה שושני דינסמן – מלווה נשים בתהליכי בריאות ופוריות גוף ונפש, נטורופתיה, רפלקסולוגיה ומלווה בתהליכי התמקדות. עובדת בקליניקה בקיבוץ רמת השופט ובחיפה.

עינת מרומי

הרבה מתנות  ממפגש קסום שהיו בו

בו זמנית הסיפור הפרטי ביותר, לצד ההיעלמות באינסוף. נוכחות של ממש, בכאן ועכשיו, לצד מסעות בזמנים אחרים. חוויה של להיות ולהרגיש, לצד לנסות להבין לחקור וללמוד. ואת יפעת שכה מיטיבה את ״בו זמניותך״ :

לדוגמא: גם מיטיבה לדרוך עם כל כפות הרגליים על האדמה וגם לצד זה פורשת כנפיים בעוצמה ועפה גבוה.

חשנו את משק כנפייך – ודרכן את שלנו

וישנן עוד דוגמאות(…)

 

תודה יפעת יקרה על חוויה נדירה, רוצה עוד

עינת מריומי

תמרה כהן

הקורס הסתיים.
ופתאום אחרי חודשיים וחצי שבהם כל חמישי אחה"צ נכחתי בקבוצה של יפעת, פתאום נפתח חלל מוזר כזה. חסר.

כבר כמה ימים שאני מחפשת מילים לחוויה הזו שנקראת קורס "widefulnes – פסיכותרפיה רב ממדית".

כשנרשמתי לא באמת ידעתי למה אני נרשמת, משהו במילים שיפעת כתבה משך אותי, הרגשתי מאין קריאה כזו להצטרף. וכך היה.

ואולי זה משהו שאפשר להגיד על החוויה הזו – זו ממש הייתה קריאה (calling).
ומידי שבוע הגעתי. ובכל מפגש הנוכחות והאותנטיות של יפעת מורגשת, וזה מאפשר להרגיש. להתחבר. להעמיק. לפגוש לבבות של אחרים – שבט.

לפגוש את הלב שלי.

להכיר בתוכי עומקים שכבר ידעתי עליהם ברמה כלשהי, אבל הפעם הם התגלו ברבדים שונים – בתודעה, בתחושה, ברגשות.

התוודעתי לשורשים שבתוכי והצלחתי לנטוע אותם עמוק באדמה ולאט טיפסתי בתוכי לרבדים גבוהים יותר ויותר, וככל שהם גבוהים יותר ככה הם נשענים על העמוקים והנטועים.
קשה לי להסביר – זו ממש חוויה רב מימדית כשמו של הקורס. 😊  

אני יכולה לספר שבמהלך הדרך לא תמיד הכל היה ברור, לא לגמרי הבנתי לאן אנחנו "הולכים" – אבל אז התעוררה בי תחושה מאוד מוכרת שאני שוכחת לעיתים:
"תסמכי על התהליך" – כך אמרתי לעצמי. תרשי לעצמך להתקדם עם הדרך.. ואיזו תזכורת חשובה זו! באמת במהלך המפגשים הדרך התבהרה, החברים לקבוצה הפכו לשבט, והחלקים בתוכי שפגשתי מצאו את מקומם (חלקם אחרי ריפוי, חלקם שמחים במקום שלהם), כמו בפאזל.   

ומילה על יפעת אם יורשה לי.
כבר הרבה זמן שלא למדתי עם מישהי שמרגישה כשותפה למסע ולא כ"מורה".
יש ביפעת צניעות, ענווה והמון סקרנות, היא נשארת נאמנה לעצמה ולתחושותיה, ויחד עם זאת מתחשבת וקשובה למה שקורה סביב – ואלו יחד מאפשרים לקורס הזה לזרום באופן דינאמי וייחודי.

אני מלאת הוקרה והודיה על הזכות לפגוש את יפעת ואת חבורת האנשים המיוחדים שיצא לי להעביר איתם את הדרך הזו.
איזה מזל שהקשבתי לקריאה הזו שהביאה אותי להירשם לחוויה הזו.

 

תמרה כהן
נשים | שלושים
ביוסינתזה – פסיכותרפיה גופנית לנשים בגילאי 30

אורי קורקין

במבט ממרחק, הקורס עם יפעת היה מיוחד ביותר וחשוב, חשוב כיוון שבעידן המודרני, בצד היתרונות העצומים של המהפכה המדעית נוצר קרע עם חלקים שלמים בתוכנו, חלקים שמבקשים להתחבר למופלא מאיתנו מתוכנו, לא דרך השכל אלא דרך החוויה.  ליפעת יש את היכולת המיוחדת להנגיש לחוויית החיים את הרגשת השלם, להתחבר למופלא מאיתנו עם עיגון עמוק לעולם המעשה, לחיים פעילים ומגשימים, דרך עבודה קבוצתית ואישית. והתוצאה היא קורס מעשי ועמוק המרחיב תודעה ופותח נתיבים להתפתחות והגשמה אישית דרך החיבור למופלא מאיתנו.

דלית הראל

אני מאוד ממליצה על הקורס: פסיכותרפיה רב ממדית בהנחיית יפעת אקשטיין. 

קורס זה פתח עבורי צוהר למרחב רחב יותר ולהתבוננות על תהליכים אישיים דרך פרספקטיבה רחבה שמאפשרת לראות את "התמונה השלמה". כלומר את הדרך בה אני פוסעת, הדפוסים שמנהלים אותי והיכולת לצאת ממעגלים אלו.

הקורס מאפשר חקירה פנימית באווירה מוגנת ובטוחה ועם תמיכה מקצועית ומרפאה של יפעת .

דלית הראל, מטפלת בתנועה, מנחת סדנאות תנועה בשיטת ניה. משלבת התמקדות בתוך חקירת התנועה Www. Niaisrael.com.

Anita Maghnezi

My name is Anita Maghnezi. I am a Focusing oriented therapist, Anthroposophical art therapist and Reiki practitioner.  In addition, I work in recovery center and have my own clinic.

I have recently completed the first course of Widefulness with Ifat Eckstein and wish to share with you my experience.

The Widefulness course has opened for me new, exciting and clear connections between body, soul and spirit into a living multidimensional field of possibilities and healing. It has given me a clearer understanding and inner map, allowing me to integrate several fields of work and exploration into one holistic view. 

In addition to the knowledge we received, we were also able to work on an experiential level beginning to connect through the chakras to our own inner experience. This experiential work was also for me an integrative process which brought years of inner work to a new level of completion and wholeness.

 Ifat is a very gifted and capable healer, guide and teacher, she naturally creates a loving, safe space which allows and contains deep meaningful inner processes.

I highly recommend her course.