ההילה שלנו

לחץ על התמונה כדי לעבור לצפיה בסרטון מתוך יוטיוב

לכל אחד מאיתנו הילה, אפשר לומר שהיא ה spiritual eco system  שלנו. ההילה היא העולם הקטן שמסביבנו – משפיעה על האופן בו אנו פוגשים את העולם בתוכנו, ויוצרת תהודה החוצה בחזרה.

כאשר ההילה שלנו מאוזנת, הצבעים בוהקים, והיא רוטטת את העוצמה הפנימית שלנו, את החיבור הסינרגטי שיש לנו עם רבדים שונים שלנו. עם הגוף, הנפש ועם הנשמה. כשאנו באיזון, גם כאשר אנו מאותגרים אנו לא מאבדים את המרכז שלנו ויכולים לפגוש דברים ממקום של חמלה, מנקודת מבט רחבה יותר ולפעול באופן מיטיב.

כאשר אנו לא מאוזנים, השדה שלנו קטן יותר, חדיר יותר לכל תנודה מבחוץ ואנו מוצאים עצמנו עייפים, מדוכדכים, מאבדים אנרגיה ולא תמיד מרגישים שאנו יכולים לעשות משהו כדי לשנות את המציאות.

מדיטציית widefulness נולדה כדי שנוכל לתרגל ולהתמיר את השדה האנרגטי שלנו, ליצור איזון ובכך לחזק את כל המערכות שלנו, וליצור עולם חדש לנו, ברמה הפרטית והיומיומית, וכמובן להשפיע על השדה הרחב.

במדיטציית widefulness  זו נביא תשומת לב לשדה שלנו. נהיה בקשר ובהודיה לגוף הפיזי שלנו, שמצליח להניע כל כך הרבה תהליכים ומערכות של קשר בתוכנו. לנפש שלנו שמכילה ומתמירה כל כך הרבה רגשות. לא קל להיות נפש. ונודה לנשמה שלנו שבאה להיות איתנו במסע זה.

השילוב של רבדים אלו ואחרים יעזרו לנו לבנות את ההילה שלנו, את ה spiritual eco system  שלנו ולהכיר בו כהרחבה שלנו.

באהבה, יפעת