.14.10.20 

קורס הכשרה יישומית למטפלים אשר למדו במסגרת קורס הבסיס של widefulness. מהווה חלק מתוכנית הסמכה. 

קרא עוד.

מועד חדש יפורסם בהמשך

ריפוי שלם וטיפול רפואי נבדלים זה מזה. שניהם בעלי עוצמה אך הם עובדים ברמות שונות. הם יכולים להשתלב לפרקטיקה אחת.

בסדנה זו נבחן את ההבדל בין השניים, ונלמד על היכולת האישית שלנו לרפא את עצמנו, להקשיב למהותנו, שמסמנת לנו את הדרך המדויקת לנו כל יום מחדש.

אנו נלמד שיש לנו מצפן פנימי, ואפשרות לחוש דרך הגוף שאנו על דרכנו הנכונה. אנו נבין שריפוי הוא תרגול יומיומי, ואינו קשור רק למצבים של מחלה.

קרא עוד

6.11.19 – מושב בית חנניה

 הכמיהה להרגיש שלמים היא אוניברסאלית. זוהי כמיהה לאיזון ובריאות, לחיבור האדם עם עצמו וסביבתו. הדרכים למסע אל חווית השלם הן רבות. 

הפסיכותרפיה הרב ממדית מציעה הזמנה להרחיב את גבולות הטיפול הקלאסי,  ולנוע בין הכלים שמציעה הפסיכותרפיה המסורתית לבין עבודה עם הגוף, האנרגיה והרוח כדרך אשר מרחיבה מודעות ומשמעות. 

הגישה מתבססת על תיאוריות מתחום הפסיכותרפיה המערבית, פילוסופיית ופרקטיקת ההתמקדות, לצד תורות חיים ושיטות טיפול עתיקות. היא מכירה ביכולת הריפוי של האדם ומחזירה את הרוח הקסם והמיסטי למסע הטיפולי. הגישה מציעה תהליך עמוק ומסע התפתחות משמעותי. 

קורס זה מזמין אותך להיפתח לשערים נוספים של קיום ותודעה.

קרא עוד

 

אוקטובר 2018 – בנימינה

 במפגשים אלו נבנה מרחב משותף בו נעמיק ונתרגל נושאים שונים הנוגעים לחיינו. 

דרך רמות התודעה השונות נעמיק בהבנת הדרך האנושית, האישית והאוניברסאלית, נבין את הפוטנציאל שיש לנו לרפא, לברוא ולהתפתח. דרך התרגול נבנה גישה ישירה לכוח הפנימי שלנו, לרוח (spirit) שבתוכנו, ולאפשרות להחזיק בתודעה זו במצבים פיזיים של היומיום. 

יש לנו יכולת ואפשרות לתחזק את אנרגיית החיים שבתוכנו, להעמיק את החיבור ואת המשמעות.

דרך חומר לימוד, השראה, תרגול ועבודה במרחב משותף נחקור ביחד את המפה האנרגטית שלנו, והאפשרויות שחקירה זו פותחת בפנינו ברמה היומיומית. 

קרא עוד